برنامه کوددهی اختصاصی کشت گندم و جو

با برنامه‌های کودی اختصاصی اگرویار همراه شما کشاورزان محترم هستیم. این برنامه‌ها برای انواع کشت‌های زراعی و باغی بصورت اختصاصی نگارش می‌شوند. 

هزینه نگارش برنامه کوددهی 300هزار تومان

جشنواره برنامه کودی گندم و جو ویژه آذر 1402 رایگان

برنامه کوددهی اختصاصی اگرویار

کدام کشاورزی است که خواسته‌اش دستیابی به افزایش عملکرد در کنار مدیریت هزینه‌ها در مزرعه نباشد؟ با این حال در هر فصل زراعی عوامل متعدد مدیریتی و اقلیمی باعث کاهش عملکرد و برداشت محصول کم کیفیت می‌شود.

اما وجه تمایز کشاورزانی که با وجود تمام مشکلات به عملکرد بالا و کاهش هزینه‌ها در فصل زراعی می‌رسند چیست؟

برنامه کودی اختصاصی اگرویار فهرستی از مجموعه کارهای حیاتی است که برای افزایش عملکرد و بهبود شرایط مزرعه باید انجام شوند. هزینه‌هایی که سالانه برای خرید کود و تغذیه باغات و مزارع صرف می‌شود زمانی نتیجه بخش خواهد بود که براساس یک برنامه‌ریزی درست و علمی استفاده شوند.

جدول برنامه کودی گندم و جو
نمونه یکی از صفحات برنامه کوددهی اختصاصی گندم و جو

تیم تخصصی تغذیه گیاهی اگرویار با در نظر گرفتن نکات علمی قابل اجرا در مزرعه، اقدام به برنامه‌ریزی برای مصرف کودهای مختلف در زمان مناسب، مقدار درست و به شیوه صحیح در طول فصل زراعی خواهند کرد. اجرای این برنامه‌ریزی در مزرعه می‌تواند تا 80 درصد در بهبود عملکرد و مدیریت هزینه‌ها اثرگذار باشد در این صورت استفاده اصولی از باکیفیت‌ترین کودها هم نتیجه‌بخش نخواهد بود.

به بخاطر داشته باشید برنامه کودی یک توصیه عمومی نیست بلکه یک برنامه‌ریزی اختصاصی براساس اطلاعاتی است که توسط شما در قالب پرسشنامه تکمیل و در اختیار کارشناس پشتیبان در تیم اگرویار قرار می‌گیرد تا برنامه کودی به صورت کاملا اختصاصی و قابل اجرا برای شرایط مزرعه نگارش شود.

این برنامه‌ریزی یا برنامه کوددهی با مدیریت تغذیه باعث می‌شود عملکرد مزرعه به سادگی رشد چشمگیری داشته باشد و در شرایطی که تنش‌های مختلف محیطی، آفات و بیماری‌ها و بسیاری عوامل دیگر دست به دست هم دادند تا سبب کاهش تناژ مزرعه شما شوند گام به گام در رویایی با چالش‌ها کنار شما باشد همچنین در مسیر ارتباط با کارشناس پشتیبان خود در طول فصل رشد دیگر نگرانی بابت موارد پیش‌بینی نشده نخواهید داشت.

مخاطبان برنامه کودی اختصاصی اگرویار کشاورزانی هستند که می خواهند با شناخت روند رشدی گیاه و نیازهای غذایی آن در هر مرحله، شرایط و عملکرد مزرعه را بهبود داده و به کشاورز پیشتاز منطقه تبدیل شوند.

برای شروع آماده اید؟

همین حالا فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس کارشناسان پشتیبان باشید.

به توضیحات بیشتر نیاز دارید؟ از طریق مسیرهای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

©️ کپی رایت تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت خوشه‌پروران مهام (اگرویار) است. هرگونه کپی‌برداری و سوء استفاده از اطلاعات و محتوای آن پیگرد قانونی دارد.