Search
Close this search box.

معرفی برنامه کودی اگرویار

همه ما می‌دونیم که در هر محصول یا کشتی و برای هر کشاورزی، امکان بروز مشکلاتی مثل کمبود عناصر غذایی، سمیت عناصر، ضعف و آسیب‌پذیری گیاه در برابر آفات و بیماری‌ها، هزینه‌های زیاد کوددهی و سمپاشی، کاهش عملکرد و… وجود داره.

بهترین راهکار برای رفع این مشکلات، یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولیِ، یعنی برنامه کودی.

برنامه کودی یک لیست از کارهاییه که برای تغذیه و کوددهی مزرعه و باغتون باید انجام بشه تا بتونید بهترین نتیجه ممکنُ از محصولتون داشته باشید.

توی این برنامه نوع کود، مقدار، زمان و شیوه مناسب مصرف کود تعیین میشه تا شما نگران کوددهی نباشید و بتونید یک تغذیه درست و اصولی برای کشتتون انجام بدید، هزینه‌هاتون رو مدیریت کنید و در نهایت به بهترین عملکرد ممکن از مزرعه و باغتون برسید.

نمونه برنامه کودی اختصاصی اگرویار

برنامه کودی اگرویار به صورت اختصاصی و براساس شرایط مزرعه و باغ شما نگارش میشه. برای نگارش این برنامه، اطلاعات کشت شما (شیوه کشت، مراحل رشد گیاه، نیاز گیاه در هر مرحله، شرایط اقلیمی منطقه، کیفیت و میزان آب و شرایط آبیاری، کیفیت و نوع خاک و…) به واسطه تکمیل پرسشنامه دریافت میشه تا خیالتون از بابت سازگاری برنامه با شرایط کشت و اقلیم منطقه‌تون راحت باشه.

یکی دیگه از معیارهای مهم در نگارش برنامه کودی اگرویار، نتیجه آزمایشات خاک، آب، برگ و… هست که دقت نگارش برنامه رو افزایش میده. اما اگه به هر دلیلی امکان انجام آزمایش نداشته باشید، لازمه که در فرآیند تکمیل پرسشنامه، به سوالات کارشناسان ما به دقت پاسخ بدید تا به آگاهی لازم از شرایط خاک و کشتتون برسیم.

با توجه به همه این موارد، اجرای این برنامه کودی تضمین‌کننده بهبود عملکرد در مزرعه و باغ شماست. باید توجه داشته باشید که برای افزایش عملکرد نمیشه مقدار مشخصی تعیین کرد چون به عوامل مختلفی بستگی داره، اما این اطمینان وجود داره که با تغذیه مناسب طبق یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی، به بهترین عملکرد ممکن خواهید رسید و این ضمانت و اطمینان، از بیش از 12000 برنامه کودی نگارش‌شده و نزدیک به 9000 کشاورزی که تاکنون با ما همکاری کردند نشأت میگیره.

همچنین، در برنامه کودی این امکان وجود داره که محصولات کودی مورد نیازتونُ انتخاب کنید تا در برنامه شما ثبت بشه.

برای آشنایی با محصولات کودی هم می‌تونید کاتالوگ معرفی محصولات رو مطالعه کنید.